Naše společnost staví svou podnikatelskou činnost na pevných lidských hodnotách a principech. V rámci růstu se snažíme většinu utržených prostředků znovu investovat do vývoje, výroby, obchodu a zkvalitnění našich služeb. Nezapomínáme přitom ani na svou společenskou odpovědnost. Přestože se zásady podnikatelské činnosti naší společnosti budou i nadále vyvíjet a přizpůsobovat měnícímu se světu, základy naší činnosti zůstávají neměnné od doby založení naší společnosti a odrážejí základní myšlenky slušnosti, čestnosti a všeobecné péče o lidi.


CHARITA

V minulosti jsme podpořili řadu zajímavých projektů a subjektů. Každý projekt i žádost posuzujeme individuálně. Upřednostňujeme volnočasové aktivity znevýhodněných dětí, mládeže i dospělých a ani letos tomu nebude jinak.


SPONZORING

Kromě charity se věnujeme i širokému spektru sponzorských aktivit.

.....................................................................................V minulosti jsme partnersky podpořili například:


  •   Mateřskou školu Vavřinec - příspěvkem na materiál pro dětské hřiště a propagační materiály

  •   Základní školu Uhlířské Janovice - příspěvkem na volnočasové aktivity dětí

  •   VAVŘINEC Beach klub Kladno

.........................................................................................................................................................................................................