Struktura skupiny V.E. Group

.....................................................................................


Struktura skupiny V. E. Group je plně přizpůsobena předmětnému působení v oblastech energetiky. Skupina je členěna tak, aby efektivně a vlastními silami pokryla všechna klíčová stadia výroby elektrické energie z obnovitelných zdrojů - od výzkumu a vývoje po výstavbu elektrárny s produkcí samotnou, což jí umožňuje garantovat vysokou kvalitu ve světě obchodu a služeb.

Značka V. E. Group by se podle strategického plánu celé skupiny měla stát na trhu s obnovitelnými zdroji energie synonymem moderních a komplexních služeb.

Pod skupinu V. E. Group spadají společnosti V.E. Group, s.r.o., V.E.Trading s.r.o. a dvě jednoúčelové akciové společnosti, které vlastní a provozují dvě solární elektrárny o souhrnném instalovaném výkonu 5,3 MWp.

.....................................................................................Přehled činností jednotlivých členů skupiny:


  •   V.E. Group, s.r.o. - výzkum, vývoj, výroba, služby a prodej v oblasti využívání obnovitelných zdrojů energie

  •   V.E.Trading s.r.o. - obchodní činnost a služby v oblasti technologií vyrábějících energii z obnovitelných zdrojů

  •   Vavřinec Energy a.s. - vlastní a provozuje FVE Žíšov 2,8 MWp

  •   Vavřinec UJ a.s. - vlastní a provozuje FVE Uhlířské Janovice 2,5 MWp

.........................................................................................................................................................................................................